-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті «Будівництво інноваційного центру спорту та творчості відповідно до проєкту: «Нове будівництво інноваційного центру спорту та творчості Бородянської селищної ради Київської області за адресою вул. Центральна, 226, с-ще Бородянка, Київської області»
Тендер Prozorro UA-2025-01-08-006276-a
Завершена
2 091 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 915.00 UAH
мін. крок: 1% або 20 915.00 UAH
Період оскарження:
08.01.2025 15:27 - 24.01.2025 00:00
Нічого не знайдено.