-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рушники паперові, туалетний папір та серветки
Тендер Prozorro UA-2024-12-30-003296-a
Торги не відбулися
1 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 19 000.00 UAH
Період уточнення:
30.12.2024 11:38 - 05.01.2025 00:00
Відповідь надана
Шановний замовнику!
Номер:
5ece91e1905342c28d6e446ea629d70b
Дата опублікування:
02.01.2025 14:24
Опис:
Шановний замовнику!
У технічному завданні ,позиції 7,8,9 зазначений колір виробу ,чи будете розглядати колір в асортименті?
7. Серветки вологопоглинаючі 16х16 для прибирання, зелені
8. Серветки Мікрофібра 30х30 для скляних та глянцевих пов., блакитна,
9. Серветки Універсальні віскозні, 300х360 мм, зелені,
Відповідь:
Вітаю. Так.
Дата відповіді:
02.01.2025 14:40