-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рушники паперові, туалетний папір та серветки
Оголошено тендер
1 900 000.00
UAH
Номер:
3c38766ff1094f339774dd14de5e0ffa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-30-003391-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ Прикарпаттяобленерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131564
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Індустріальна 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ Прикарпаттяобленерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131564
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Індустріальна 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Рушники паперові, туалетний папір та серветки
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
Дата опублікування:
30.12.2024 11:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 900 000.00 UAH