-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рушники паперові, туалетний папір та серветки
Тендер Prozorro UA-2024-12-30-003296-a
Торги не відбулися
1 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 19 000.00 UAH
Номер:
a0c55c86d7cc42cbbc1608c26d05aeef
Внутрішній номер закупівлі:
23906051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-30-003296-a
Замовник:
АТ Прикарпаттяобленерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131564
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Індустріальна 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костюк Василь Васильович +380342594336 Yuliya.Ivanyshyn@oe.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.12.2024 11:38 - 05.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2024 11:38 - 08.01.2025 10:00
Аукціон:
09.01.2025 15:06 - 09.01.2025 15:29
Період кваліфікації:
09.01.2025 15:29 - 13.01.2025 11:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 900 000.00 Рушники паперові, туалетний папір та серветки