-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Олива 10W40, олива 5W30, олива 5W-40SN, олива 15W40, олива 5W-30SN, олива TO-4 SAE30, мастило EP-2, олива для 2-тактних двигунів, олива для 4- тактних двигунів, солідол, літол -24, трансмісійна олива нігрол за кодом ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2024-12-24-016188-a
Завершена
108 247.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 082.47 UAH
мін. крок: 1% або 1 082.47 UAH
Період уточнення:
24.12.2024 15:42 - 29.12.2024 00:00
Відповідь надана
Постачання
Номер:
3f41baf1a6ca45c98ee1102ed06604a2
Дата опублікування:
25.12.2024 14:08
Опис:
Шановний Замовнику! Постачання планується разовою партією?
Відповідь:
Доброго дня, Учаснику, кількаразово, дрібними партіями.
Дата відповіді:
26.12.2024 09:48