-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Олива 10W40, олива 5W30, олива 5W-40SN, олива 15W40, олива 5W-30SN, олива TO-4 SAE30, мастило EP-2, олива для 2-тактних двигунів, олива для 4- тактних двигунів, солідол, літол -24, трансмісійна олива нігрол за кодом ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Оголошено тендер
108 247.20
UAH
Номер:
a6f6896ab3af4444bdf70203f35f2107
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-24-018973-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство «Володимирводоканал» Володимирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05391703
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул. Луцька, 211
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство «Володимирводоканал» Володимирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05391703
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул. Луцька, 211
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
108 247.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Олива 10W40, олива 5W30, олива 5W-40SN, олива 15W40, олива 5W-30SN, олива TO-4 SAE30, мастило EP-2, олива для 2-тактних двигунів, олива для 4- тактних двигунів, солідол, літол -24, трансмісійна олива нігрол за кодом ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування:
24.12.2024 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума108 247.20 UAH