• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Олива 10W40, олива 5W30, олива 5W-40SN, олива 15W40, олива 5W-30SN, олива TO-4 SAE30, мастило EP-2, олива для 2-тактних двигунів, олива для 4- тактних двигунів, солідол, літол -24, трансмісійна олива нігрол за кодом ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби

Завершена

108 247.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 082.47 UAH
Номер: 3e611d05c54841b0ba7e5c00af849b0d
Внутрішній номер закупівлі: 23850002
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-24-016188-a   
Замовник: Комунальне підприємство «Володимирводоканал» Володимирської міської ради
Контактна особа: Пікула Богдан Юрійович 380674286194 bohdan_pkl15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 108 247.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.12.2024 15:42 - 29.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 24.12.2024 15:42 - 01.01.2025 17:00
Період кваліфікації: 01.01.2025 17:00 - 07.01.2025 12:06
Період завантаження договору: 13.01.2025 00:00 - 23.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴108 247.20 Олива 10W40, олива 5W30, олива 5W-40SN, олива 15W40, олива 5W-30SN, олива TO-4 SAE30, мастило EP-2, олива для 2-тактних двигунів, олива для 4- тактних двигунів, солідол, літол -24, трансмісійна олива нігрол за кодом ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби