-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги із забезпечення охорони правопорядку під час освітнього процесу шляхом виставлення посту фізичної охорони
Тендер Prozorro UA-2024-12-23-021771-a
Завершена
641 760.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 208.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 208.80 UAH
Період уточнення:
23.12.2024 19:45 - 01.01.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим