-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із забезпечення охорони правопорядку під час освітнього процесу шляхом виставлення посту фізичної охорони
Оголошено тендер
641 760.00
UAH
Номер:
d05761d82ea946a6925e82bc42dec4ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-23-027455-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Тарасенка Георгія, будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Тарасенка Георгія, будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
641 760.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із забезпечення охорони правопорядку під час освітнього процесу шляхом виставлення посту фізичної охорони
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.12.2024 19:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума641 760.00 UAH