-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги із забезпечення охорони правопорядку під час освітнього процесу шляхом виставлення посту фізичної охорони
Тендер Prozorro UA-2024-12-23-021771-a
Завершена
641 760.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 208.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 208.80 UAH
Номер:
9c957e8d44774d8591129b2a9ee5a0fb
Внутрішній номер закупівлі:
23832635
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-23-021771-a
Замовник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Тарасенка Георгія, будинок 94
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шелудько Алла Андріївна 380577258400380600 sheludko.alla@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
641 760.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2024 19:45 - 01.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2024 19:45 - 04.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
04.01.2025 00:00 - 07.01.2025 22:40
Період завантаження договору:
13.01.2025 00:00 - 23.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴641 760.00 Послуги із забезпечення охорони правопорядку під час освітнього процесу шляхом виставлення посту фізичної охорони