-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги, пов’язані з лісівництвом (ДК 021:2015: 77210000– 5 Лісозаготівельні послуги)
Тендер Prozorro UA-2024-12-20-018633-a
Завершена
5 250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 250.00 UAH
Період уточнення:
20.12.2024 16:05 - 29.12.2024 00:00
Відповідь надана
Додаток 1 пункт 1.1.
Номер:
bcbd4406cd0e41fd843a8a87a99d2d9a
Дата опублікування:
24.12.2024 15:17
Опис:
Доброго дня. Згідно Додатку 1 (Перелік документів та / або інформації Учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції) пункт 1.1. (Наявність документально підтвердження аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)) зазначено Вами, що Аналогічним вважається договір, що укладений із замовниками (контрагентами) за результатами проведення процедури закупівлі, інформація про проведення якої знаходиться у публічному доступі на веб-порталі уповноваженого органу з публічних закупівель або договір, інформація про який знаходиться у публічному доступі на веб-порталі уповноваженого органу з публічних закупівель, а також Учасники повинні документально підтвердити факт проведення процедури закупівлі, за якою був укладений договір, наданий у складі тендерної пропозиції або здійснити посилання на публічне розміщення інформації про укладений аналогічний договір на веб-порталі уповноваженого органу з публічних закупівель https://prozorro.gov.ua/.
Наразі наша компанія має договори з надання послуг з пов’язані з лісництвом, але в приватному підписанні без задіяння веб-порталу у публічному доступі та не мають посилання на публічне розміщення інформації.
Надання таких договорів будуть зараховані як досвід нашого підприємства?
Відповідь:
Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII зі змінами (далі – Закон), та у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості). Замовник самостійно та безоплатно через авторизований електронний майданчик оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 11 червня 2020 р. № 1082, та цих особливостей оголошення про проведення відкритих торгів та тендерну документацію. Відповідно до абз. 2 п. 45 Особливостей, вказано, що у разі закупівлі послуг або робіт замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційному критерію (кваліфікаційним критеріям) відповідно до статті 16 Закону. Водночас, частиною 2 статті 16 Закону передбачено, що Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, серед яких є наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Предметом даної закупівлі є послуги, пов’язані з лісівництвом.
Отже, у чіткій відповідності до норм законодавства, Замовник визначив і встановив вказані кваліфікаційні критерії, оскільки предметом даної закупівлі є послуги, пов’язані з лісівництвом, тому правомірно визнано наявність в потенційного учасника досвіду саме з надання послуг, пов’язаних з лісівництвом, з урахування того, що такі договори укладаються із замовниками (контрагентами) виключно за результатами проведення процедури закупівлі, інформація про проведення якої повинна знаходиться у публічному доступі на порталі уповноваженого органу з публічниих закупівель https://prozorro.gov.ua/ або договір, інформація про який знаходиться у публічному доступі на порталі уповноваженого органу з публічних закупівель https://prozorro.gov.ua/, вказана вимога тендерної документації убезпечує Замовника закупівлі від недобросовісних контрагентів без наявності відповідного позитивного досвіту під час надання послуг, пов’язаних з лісництвом, а тому така вимога є повністю обґрунтованою, доведеною та законною.
Дата відповіді:
26.12.2024 17:02