-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги, пов’язані з лісівництвом (ДК 021:2015: 77210000– 5 Лісозаготівельні послуги)
Оголошено тендер
5 250 000.00
UAH
Номер:
bba6c49dcf1d4ea5bd6e309a5896f6f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-20-023293-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАЙЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21379512
-
Адреса:
19616, Україна, Черкаська область, Черкаський р-н, село Яснозір'я, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАЙЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21379512
-
Адреса:
19616, Україна, Черкаська область, Черкаський р-н, село Яснозір'я, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги, пов’язані з лісівництвом (ДК 021:2015: 77210000– 5 Лісозаготівельні послуги)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.12.2024 15:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 250 000.00 UAH