-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги, пов’язані з лісівництвом (ДК 021:2015: 77210000– 5 Лісозаготівельні послуги)
Тендер Prozorro UA-2024-12-20-018633-a
Завершена
5 250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 250.00 UAH
Номер:
396401d5e0a8449f8fbfe5ddd8311ee1
Внутрішній номер закупівлі:
23801757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-20-018633-a
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАЙЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21379512
-
Адреса:
19616, Україна, Черкаська область, Черкаський р-н, село Яснозір'я, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матвєєва Галина Василівна 380989414080 ckp_les@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.12.2024 16:05 - 29.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2024 16:05 - 01.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
01.01.2025 00:00 - 03.01.2025 17:40
Період завантаження договору:
09.01.2025 00:00 - 19.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 250 000.00 Послуги, пов’язані з лісівництвом (ДК 021:2015: 77210000– 5 Лісозаготівельні послуги)