-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Рубильники, пускачі, щити та шинопроводи)
Тендер Prozorro UA-2024-12-20-002982-a
Завершена
1 666 666.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 10 000.00 UAH
Період уточнення:
20.12.2024 10:02 - 25.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим