-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Рубильники, пускачі, щити та шинопроводи)
Тендер Prozorro UA-2024-12-20-002982-a
Завершена
1 666 666.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 10 000.00 UAH
Номер:
63d9dc193d1f48f18318b4fb00bc3da3
Внутрішній номер закупівлі:
23786131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-20-002982-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Гоменюк +380372584915 tender3@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 666 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.12.2024 10:02 - 25.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2024 10:02 - 28.12.2024 01:00
Період кваліфікації:
28.12.2024 01:00 - 02.01.2025 14:57
Період завантаження договору:
08.01.2025 00:00 - 18.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 666 666.67 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Рубильники, пускачі, щити та шинопроводи)