-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Рубильники, пускачі, щити та шинопроводи)
Оголошено тендер
2 000 000.00
UAH
Номер:
38417eaaf8a74743aff96be783c308e4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-20-003462-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Рубильники, пускачі, щити та шинопроводи)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
20.12.2024 09:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 000 000.00 UAH