-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2024-12-19-003305-a
Завершена
1 010 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 100.00 UAH
Період уточнення:
19.12.2024 10:12 - 24.12.2024 00:00
Відповідь надана
Просимо привести Вашу тендерну документацію до норм чинного Законодавства
Номер:
ce6677ae85504b56b45a8cc04fa06893
Дата опублікування:
19.12.2024 11:22
Опис:
Шановний Замовник! Просимо привести Вашу тендерну документацію до норм чинного Законодавства, а саме: Замовник формує тендерну документацію відповідно до вимог ст.22 Закону № 922, з урахуванням Особливостей № 1178 (п.28 Особливостей № 1178). Після останніх змін до Особливостей, а саме з 09.07.2024 року тендерна документація повинна містити перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції. Зазначені переліки оформляються як окремий додаток до тендерної документації. Внесіть зміни до документації, шляхом приведення її у відповідність до Закону.
Відповідь:
Дякую, зауваження прийнято до уваги, внесемо відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
20.12.2024 09:58