-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2024-12-19-003305-a
Завершена
1 010 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 100.00 UAH
Період оскарження:
19.12.2024 10:12 - 24.12.2024 00:00
Нічого не знайдено.