• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершена

1 010 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 100.00 UAH
Номер: c034480348d54b4f9e2f3897b65ca2cd
Внутрішній номер закупівлі: 23761445
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-19-003305-a   
Замовник: Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
Контактна особа: Захарчук Анастасія Юріївна +380459472202 zakup0412@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 010 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.12.2024 10:12 - 24.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 19.12.2024 10:12 - 27.12.2024 10:00
Період кваліфікації: 27.12.2024 10:00 - 01.01.2025 15:54
Період завантаження договору: 07.01.2025 00:00 - 17.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 010 000.00 Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника