-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з заміни та чищення брудопоглинаючих килимків за адресами: пл. І. Франка, 5; вул. Будівельників, 25 та вул. Жилянська, 83/53
Тендер Prozorro UA-2024-12-18-015872-a
Завершена
198 643.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 986.43 UAH
мін. крок: 1% або 1 986.43 UAH
Період уточнення:
18.12.2024 15:14 - 24.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим