-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з заміни та чищення брудопоглинаючих килимків за адресами: пл. І. Франка, 5; вул. Будівельників, 25 та вул. Жилянська, 83/53
Тендер Prozorro UA-2024-12-18-015872-a
Завершена
198 643.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 986.43 UAH
мін. крок: 1% або 1 986.43 UAH
Номер:
873c9baaa4e640a8a0bb71e5f9a5ad64
Внутрішній номер закупівлі:
23749104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-18-015872-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чобану Руслана Василівна 0442076792 chobanu.rv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
198 643.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2024 15:14 - 24.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2024 15:14 - 27.12.2024 08:00
Період кваліфікації:
27.12.2024 08:00 - 30.12.2024 22:10
Період завантаження договору:
05.01.2025 00:00 - 15.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 643.20 Послуги з заміни та чищення брудопоглинаючих килимків за адресами: пл. І. Франка, 5; вул. Будівельників, 25 та вул. Жилянська, 83/53