• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з заміни та чищення брудопоглинаючих килимків за адресами: пл. І. Франка, 5; вул. Будівельників, 25 та вул. Жилянська, 83/53

Оголошено тендер

198 643.20 UAH
Номер: 56adb56251c14996a04b28c419c482ec
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-18-020657-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 198 643.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з заміни та чищення брудопоглинаючих килимків за адресами: пл. І. Франка, 5; вул. Будівельників, 25 та вул. Жилянська, 83/53
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
Дата опублікування: 18.12.2024 15:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума198 643.20 UAH