-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)
Тендер Prozorro UA-2024-12-18-008957-a
Торги не відбулися
434 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 344.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 344.00 UAH
Період уточнення:
18.12.2024 12:24 - 23.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим