• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)

Оголошено тендер

434 400.00 UAH
Номер: ed76f34a7ba247a8b88a6ea65db87f57
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-18-008804-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району м.Києва
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району м.Києва
Очікувана вартість: 434 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Дата опублікування: 18.12.2024 11:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума434 400.00 UAH