-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)
Тендер Prozorro UA-2024-12-18-008957-a
Торги не відбулися
434 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 344.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 344.00 UAH
Номер:
f250d133ae69432b9d098253b920f4eb
Внутрішній номер закупівлі:
23742471
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-18-008957-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494828
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, вулиця Маршала Тимошенка, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яремчук Микола Андрійович 380444133843 oblcrp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
434 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2024 12:24 - 23.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2024 12:24 - 26.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴434 400.00 ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)