-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труби поліпропіленові, супутні вироби в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-011341-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Завершена
19 681.17
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 196.81 UAH
мін. крок: 1% або 196.81 UAH
Період уточнення:
09.12.2024 14:03 - 14.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим