-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
труби поліпропіленові, супутні вироби в асортименті
Оголошено тендер
23 617.41
UAH
Номер:
7daee0bebcab42f399a6bfc360980d99
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-01-000056-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
23 617.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
труби поліпропіленові, супутні вироби в асортименті
Примітки:
Категорія: діяльність у окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
01.01.2024 08:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума23 617.41 UAH