-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труби поліпропіленові, супутні вироби в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-011341-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Завершена
19 681.17
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 196.81 UAH
мін. крок: 1% або 196.81 UAH
Номер:
ff6bfa3b09b74321a8ba2446a0fcf894
Внутрішній номер закупівлі:
23580761
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-011341-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Хомич Ольга Анатоліївна 380363661421 HomOA@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 681.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.12.2024 14:03 - 14.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2024 14:03 - 17.12.2024 14:00
Період кваліфікації:
17.12.2024 14:00 - 26.12.2024 15:16
Період завантаження договору:
01.01.2025 00:00 - 11.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 681.17 труби поліпропіленові, супутні вироби в асортименті