-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поліуретанові самоклеючі плити та гумові смуги
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-015221-a
Тактильні плити та смуги для облаштування інклюзивного простору для осіб з обмеженими можливостями
Торги не відбулися
297 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 489.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 489.20 UAH
Період уточнення:
04.12.2024 15:29 - 09.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим