-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поліуретанові самоклеючі плити та гумові смуги
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-015221-a
Тактильні плити та смуги для облаштування інклюзивного простору для осіб з обмеженими можливостями
Торги не відбулися
297 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 489.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 489.20 UAH
Номер:
952177a381e844678f8910a84449f330
Внутрішній номер закупівлі:
23519924
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-015221-a
Замовник:
ГУПФУ в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551088
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 15
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Семанишин Валерій Степанович +380506719364 gu@if.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 840.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2024 15:29 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2024 15:29 - 12.12.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴297 840.00 Поліуретанові самоклеючі плити та гумові смуги