-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поліуретанові самоклеючі плити та гумові смуги
Оголошено тендер
297 840.00
UAH
Номер:
14a4ac600bbb464188727fbd26ae281e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-04-019156-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551088
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 15
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551088
-
Контактна особа:
Семанишин Валерій Степанович 0506719364 gu@if.pfu.gov.ua https://www.pfu.gov.ua/if/
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 15
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
297 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поліуретанові самоклеючі плити та гумові смуги
Примітки:
Тактильні плити та смуги для облаштування інклюзивного простору для осіб з обмеженими можливостями
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.12.2024 15:24
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Необхідність облаштування сервісних центрів засобами доступності та інклюзивності
-
Дата публікації:
04.12.2024 15:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поліуретанові самоклеючі плити та гумові смуги
Кількість
1020 штука
Період постачання
до 25.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБюджет Пенсійного фонду України
Сума297 840.00 UAH