-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (44321000-6 Кабелі) (Кабелі СІП та ВВГнг)
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-012048-a
Категорія замовника: комунальне підприємство (у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків). Номенклатурні позиції: ДК 021:2015 – 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (44321000-6 Кабелі) (Кабелі СІП та ВВГнг) джерело фінансування - місцевий бюджет
Торги не відбулися
523 697.16
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 236.97 UAH
мін. крок: 1% або 5 236.97 UAH
Період уточнення:
03.12.2024 14:27 - 08.12.2024 00:00
Відповідь надана
ДСТУ
Номер:
ba198e2af1cf437c900a1e350227469c
Дата опублікування:
04.12.2024 13:35
Опис:
Доброго дня! Чи розглядаєте Ви проводи СИП згідно ДСТУ 4809:2007?
Відповідь:
Добрий день! Дякуємо за звернення, надаємо Вам наступну інформацію.
Ні, в розрізі даної закупівлі розглядаємо тільки товари які відповідні вимогам ДСТУ EN 60228:2015 (відповідно до Наказу ДП "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ І НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОБЛЕМ СТАНДАРТИЗАЦІЇ, СЕРТИФІКАЦІЇ ТА ЯКОСТІ" від 29.12.2015 №213 "Про прийняття нормативних документів України, гармонізованих з міжнародними та європейськими нормативними документами, національних стандартів України, скасування нормативних документів України")
Дата відповіді:
04.12.2024 14:53