• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (44321000-6 Кабелі) (Кабелі СІП та ВВГнг)

Категорія замовника: комунальне підприємство (у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків). Номенклатурні позиції: ДК 021:2015 – 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (44321000-6 Кабелі) (Кабелі СІП та ВВГнг) джерело фінансування - місцевий бюджет

Торги не відбулися

523 697.16 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 236.97 UAH
Номер: c99cf501344446a5a8e24f2d7e09a446
Внутрішній номер закупівлі: 23496568
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-03-012048-a   
Замовник: КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ"
Контактна особа: Єфремова Анастасія +380660588839 an.pav.efremova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 523 697.16 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.12.2024 14:27 - 08.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 03.12.2024 14:27 - 11.12.2024 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴523 697.16 ДК 021:2015 – 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (44321000-6 Кабелі) (Кабелі СІП та ВВГнг)