-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (44321000-6 Кабелі) (Кабелі СІП та ВВГнг)
Оголошено тендер
523 697.16
UAH
Номер:
c45eff4338044d4fb92d406d02597f56
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-03-014474-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Експлуатаційне лінійне управління автодоріг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03349499
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Експлуатаційне лінійне управління автодоріг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03349499
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
523 697.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (44321000-6 Кабелі) (Кабелі СІП та ВВГнг)
Примітки:
ДК 021:2015 – 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (44321000-6 Кабелі) (Кабелі СІП та ВВГнг) джерело фінансування - місцевий бюджет
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.12.2024 14:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кабель СІП 4*35 мм
Кількість
2000 метр
Період постачання
до 25.12.2024
Кабель СІП 4*25 мм
Кількість
3500 метр
Період постачання
до 25.12.2024
Кабель СІП 4*16 мм.
Кількість
1000 метр
Період постачання
до 25.12.2024
Кабель СІП 4*120 мм
Кількість
80 метр
Період постачання
до 25.12.2024
Кабель ВВГнг 3*1,5 мм
Кількість
500 метр
Період постачання
до 25.12.2024
Кабель ВВГнг 3*2,5 мм
Кількість
500 метр
Період постачання
до 25.12.2024
Кабель ВВГнг 4*4 мм.
Кількість
300 метр
Період постачання
до 25.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума523 697.16 UAH