-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 4
Автомобільні шини
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-005124-a
Завершена
512 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 560.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 560.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2024 11:04 - 08.12.2024 00:00
Відповідь надана
Рівень шуму
Номер:
7d49ae426afb478aa0f0d8d1a2e7c23f
Дата опублікування:
07.12.2024 23:46
Опис:
Шановний Замовнику! Просимо Вас розглянути можливість встановити вимогу до рівня шуму по обом позиціям не більше 75. Зможемо запропонувати якісні шини відомого виробника з кращими іншими важливими параметрами, зокрема і Зчеплення на мокрій поверхні, 2024 року. Дякую!
Відповідь:
Шановний учаснику!
У рейтингах шин у країнах ЄС враховується рівень зовнішнього шуму шини, який створюється під час їзди. Вибір шин із гарним показником рівня шуму зменшить вплив автомобіля на навколишнє середовище. Таким чином, шина з показником рівня зовнішнього шуму 73 dB зменшує вплив автомобіля на навколишнє середовище у порівнянні з шиною, яка має показник рівня зовнішнього шуму 75 dB.
Тому, шина, яку Ви плануєте запропонувати, яка має рівень зовнішнього шуму 75 dB є гіршою за ту, що вимагає тендерна документація, тому Замовник не вбачає доцільності внесення змін до тендерної документації в частині погіршення показнику рівня зовнішнього шуму автомобільної шини.
Дата відповіді:
10.12.2024 12:57