• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 4

Автомобільні шини

Завершена

512 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 560.00 UAH
Номер: 9258cc419fa24da7ae5fb9b0ca70cc91
Внутрішній номер закупівлі: 23489824
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-03-005124-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр екcтреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради"
Контактна особа: Дар'я Прудиус +380472378053 dariaprudyus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 512 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.12.2024 11:04 - 08.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 03.12.2024 11:04 - 11.12.2024 10:00
Період кваліфікації: 11.12.2024 10:00 - 13.12.2024 14:29
Період завантаження договору: 19.12.2024 00:00 - 29.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴512 000.00 Автомобільні шини