-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини
Оголошено тендер
512 000.00
UAH
Номер:
4306b8c1cd2d4308b76c641673f36486
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-03-001280-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр екcтреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38553482
-
Адреса:
18014, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Академіка Корольова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр екcтреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38553482
-
Адреса:
18014, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Академіка Корольова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
512 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільні шини
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
03.12.2024 09:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума512 000.00 UAH