-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія з постачанням та передачею
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-000246-a
Завершена
12 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 72 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 72 000.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2024 07:05 - 12.12.2024 00:00
Відповідь надана
КЕП/УЕП
Номер:
2ee92900ef8c4c6dbbb3e8550d754a43
Дата опублікування:
06.12.2024 11:20
Опис:
Шановний Замовник
В тендерній документації Ви зазначаєте "Під час подання тендерних пропозицій та створенні даних, особа, яка має повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції, повинна пройти електронну ідентифікацію в електронній системі закупівель за допомогою кваліфікованого електронного підпису (надалі – КЕП) або удосконаленого електронного підпису на незахищеному типі носія (надалі – УЕП) (автентифікацію):"
А також зазначаєте: "Якщо учасником є юридична особа:
- КЕП службової (посадової) особи учасника процедури закупівлі,
або
- КЕП фізичної особи - представника учасника процедури закупівлі за довіреністю, дорученням або іншим документом, що уповноважує її.
Якщо учасником є фізична особа-підприємець:
- КЕП фізичної особи "
Виходячи з першого підписувати тендерну пропозицію можна КЕП/УЕП, тому просимо внести зміни та зазначити можливість підписання УЕП по всій тендерній докумнтації.
Дякуємо
Відповідь:
Доброго дня. Повідомляємо, що за результатами аналізу Вашого звернення Замовником прийнято рішення про внесення змін до тендерної документації в частині, що стосується предмету звернення Такі зміни будуть опубліковані у строки та в порядку, що встановлені законом, з продовженням строку подання пропозицій до цієї закупівлі. Дякуємо за Ваше звернення.
Дата відповіді:
10.12.2024 12:34
Відповідь надана
Клас
Номер:
b695f922b9af4b16a7dcef846749f954
Дата опублікування:
06.12.2024 11:17
Опис:
Шановний Замовник. Постановою НКРЕКП від 25.08.2021 № 1430, внесено зміни до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175. Абзацами другим-четвертим пункту 8.1 глави 8 Порядку визначено, що споживачі, які отримують електричну енергію від оператора системи розподілу на межі балансової належності номінальною напругою 27,5 кВ та вище, а також споживачі, приєднані до шин електростанцій (за винятком суб'єктів господарювання, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел, а саме з енергії сонячного випромінювання, біогазу, біомаси, енергії вітру та мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями), відносяться до 1 класу напруги. Споживачі, які отримують електричну енергію від оператора системи розподілу на межі балансової належності номінальною напругою нижче 27,5 кВ, відносяться до 2 класу напруги. Клас напруги встановлюється споживачу окремо за кожною межею балансової належності. Дана інформація є доступною для Замовника і взяти її можна у оператора системи розподілу. Просимо повідомити який клас напруги Ваших площадок вимірювання. Дана інформація необхідна для проведення розрахунку і визначення вартості товару. Дякуємо!
Відповідь:
У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що об'єкт електроспоживання (точка розподілу) Н/С Шкло с. Старичі, вул. Курортна, 2, ЕІС код об’єкта електроспоживання 62Z5988086838543, згідно даних Оператора системи розподілу віднесена до 1-го класу напруги. Всі інші об'єкти електроспоживання (точки розподілу) Замовника, які зазначені в технічному завданні до цієї закупівлі та проекті договору про закупівлю, належать до 2-го класу напруги. Дякуємо за Ваше звернення.
Дата відповіді:
10.12.2024 12:32
Відповідь надана
Група
Номер:
030f3168824d4525a6a5ad10e1dfe3e6
Дата опублікування:
06.12.2024 11:16
Опис:
Шановний Замовник. Споживачі розподіляються на групи відносно організації обліку (група «А»/ група «Б»). Споживачі групи «А» – це споживачі, площадки вимірювання яких забезпечені прийнятою до розрахунків за електричну енергію схемою обліку електричної енергії (де вимірюється надходження електричної енергії на площадку) із встановленими та введеними в експлуатацію ЛУЗОД, АСКОЕ, АСЗД або лічильниками диференційного (погодинного, зонного) обліку електричної енергії із гарантованим щодобовим зчитуванням показів, належать до групи «А» за умови забезпечення визначеним споживачем, Оператором АСКОЕ або ППКО щодобового зчитування, формування та передачі сформованих погодинних даних комерційного обліку до ОСР/НЕК. Споживачі групи «Б» – це споживачі, площадки вимірювання яких, не відповідають вимогам щодо організації обліку електроенергії для групи «а». Процедура віднесення площадок вимірювання споживачів до групи «А» врегульована додатком до Тимчасового порядку визначення обсягів купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії електропостачальниками та операторами систем розподілу на перехідний період, затвердженого постановою НКРЕКП від 28 грудня 2018 року N 2118. Принципи нарахування за електроенергію для споживачів групи «А»/групи «Б». Для споживачів групи «А», що є споживачами за вільними цінами, погодинна ціна буде розраховуватися на основі фактичного графіка погодинного електроспоживання цих клієнтів та погодинних цін закупівлі електроенергії на ринку. Для споживачів групи «Б» ціна буде розраховуватися з урахуванням графіку погодинного споживання усіх клієнтів групи «Б» постачальника в цілому та погодинної вартості на ринку. Отже, для правильного розрахунку економічно вигідної ціни пропозиції для торгів учаснику необхідно знати яка група відносно організації обліку у Замовника. Дана інформація є доступною для Замовника і взяти її можна у оператора системи розподілу. Просимо надати інформацію щодо групи відносно організації обліку Замовника група «А» чи група «Б». Від даної інформації залежить і правильність розрахунку економічно вигідної ціни і подальший супровід Замовника в разі укладення договору. Дякуємо.
Відповідь:
У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що об'єкт електроспоживання (точка розподілу) Н/С Шкло с. Старичі, вул. Курортна, 2, ЕІС код об’єкта електроспоживання 62Z5988086838543, згідно даних Оператора системи розподілу віднесена до групи "А". Всі інші об'єкти електроспоживання (точки розподілу) Замовника, які зазначені в технічному завданні до цієї закупівлі та проекті договору про закупівлю, належать до групи "Б". Дякуємо за Ваше звернення.
Дата відповіді:
10.12.2024 14:15
Відповідь надана
ДСТУ ЕN 50160:2014
Номер:
a4dd2d6f773b4aa196e5c64833b3967e
Дата опублікування:
06.12.2024 11:00
Опис:
Шановний Замовник. Звертаємо Вашу увагу, що ДСТУ ЕN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності» (ДСТУ EN 50160:2014) на який ви посилаєтесь в тендерній документації втратив чинність 01 березня 2024 року. Чинним Державним стандартом України є ДСТУ EN 50160:2023 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності» (EN 50160:2022, IDT), що був затверджений наказом від 04.12.2023 № 330 «Про прийняття національних стандартів, скасування національних стандартів, змін та поправок до них». Жоден Постачальник не може гарантувати виконання вимог по стандарту, який втратив чинність. Приведіть тендерну документацію (проект договору) у відповідність до чинних норм ДСТУ EN 50160:2023 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності» (EN 50160:2022, IDT)
Відповідь:
Доброго дня. Повідомляємо, що за результатами аналізу Вашого звернення Замовником прийнято рішення про внесення змін до тендерної документації в цій частині. Такі зміни будуть опубліковані у строки та в порядку, що встановлені законом, з продовженням строку подання пропозицій до цієї закупівлі. Дякуємо за Ваше звернення.
Дата відповіді:
10.12.2024 11:34