-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія з постачанням та передачею
Оголошено тендер
12 000 000.00
UAH
Номер:
74c8b1d277354893b9aa27c8229b3854
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-03-000122-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
12 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія з постачанням та передачею
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
03.12.2024 06:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія з постачанням та передачею
Кількість
1500000 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 500 000.00 UAH