-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія з постачанням та передачею
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-000246-a
Завершена
12 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 72 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 72 000.00 UAH
Номер:
dc429411499e4b1b91d3c7fe8d21af2a
Внутрішній номер закупівлі:
23485080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-03-000246-a
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Башко Іванна Петрівна +380967314392 ivanka.bashko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2024 07:05 - 12.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2024 07:05 - 15.12.2024 01:00
Аукціон:
16.12.2024 15:37 - 16.12.2024 16:06
Період кваліфікації:
16.12.2024 16:06 - 20.12.2024 18:39
Період завантаження договору:
26.12.2024 00:00 - 05.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 000 000.00 Електрична енергія з постачанням та передачею