-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2024-11-29-010657-a
Завершена
244 370.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 221.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 221.85 UAH
Період уточнення:
29.11.2024 14:24 - 04.12.2024 00:00
Відповідь надана
Конкретний перелік послуг з ремонту
Номер:
a2753d3f31b64c1a81fe6914bb5635cf
Дата опублікування:
02.12.2024 15:16
Опис:
Просимо вказати конкретний перелік послуг з ремонту, що буде виконуватись згідно цієї процедури закупівлі?
Відповідь:
Добрий день! Конкретний перелік послуг буде визначатись після проведення відповідних діагностик, безпосередньо на станції технічного обслуговування.
Дата відповіді:
03.12.2024 12:15