• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів

Завершена

244 370.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 221.85 UAH
Номер: 1da3e06738e346dba5eafe201fa8ac53
Внутрішній номер закупівлі: 23458533
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-29-010657-a   
Замовник: Головне управління ДПС у Київській області
Контактна особа: Приходько Микола Юрійович +380442003753 kyivobl.infrastruktura@tax.gov.ua https://kyivobl.tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 244 370.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.11.2024 14:24 - 04.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 29.11.2024 14:24 - 07.12.2024 07:00
Аукціон: 09.12.2024 13:16 - 09.12.2024 13:39
Період кваліфікації: 09.12.2024 13:39 - 12.12.2024 16:09
Період завантаження договору: 18.12.2024 00:00 - 28.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴244 370.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів