• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів

Оголошено тендер

244 370.00 UAH
Номер: e8cab6d938e84b9f876737e07ac5ba7d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-28-012594-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління ДПС у Київській області
Замовник: Головне управління ДПС у Київській області
Очікувана вартість: 244 370.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.11.2024 14:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума244 370.00 UAH