-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
продукція для чищення, код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Тендер Prozorro UA-2024-11-27-006850-a
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2024 12:10 - 02.12.2024 00:00
Відповідь надана
Засіб для чищення GALA Лимон, порошок, 400г
Номер:
497f481c858a4de39c80beac8467250a
Дата опублікування:
29.11.2024 11:47
Опис:
Доброго дня! Засіб для чищення GALA Лимон, порошок, 400г не виготовляється! До початку війни виготовлявся Засіб для чищення GALA Лимон, порошок фасуванням 500г, але у зв'язку із знищенням виробничих потужностей даний товар перестав випускатись. Просимо внести зміни в тендерну документацію. Якщо хочете отримати якісний засіб для чищення, рекомендуємо звернути увагу на порошок для чищення BREF фасуванням 500г.
Відповідь:
Добрий день! Дякую за звернення. Зміни вже внесені.
Дата відповіді:
29.11.2024 12:54