-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
продукція для чищення, код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
c230d107f023498e9209c9078268aeaf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-27-005153-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ПРИЛИМАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34312061
-
Адреса:
67820, Україна, Одеська область, Прилиманське, вул.Центральна, будинок 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ПРИЛИМАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34312061
-
Адреса:
67820, Україна, Одеська область, Прилиманське, вул.Центральна, будинок 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
продукція для чищення, код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищення
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.11.2024 10:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 000.00 UAH