-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
продукція для чищення, код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Тендер Prozorro UA-2024-11-27-006850-a
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
Номер:
11175324eaee46c59d6c8e5f2e94a899
Внутрішній номер закупівлі:
23419382
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-27-006850-a
Замовник:
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ПРИЛИМАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34312061
-
Адреса:
67820, Україна, Одеська область, Прилиманське, вул.Центральна, будинок 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іскандерова Патріція Олександрівна 380505794021 patriciaiskanderova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2024 12:10 - 02.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2024 12:10 - 05.12.2024 12:00
Аукціон:
06.12.2024 12:56 - 06.12.2024 13:19
Період кваліфікації:
06.12.2024 13:19 - 09.12.2024 10:37
Період завантаження договору:
15.12.2024 00:00 - 25.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 продукція для чищення