-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (паливна гранула)
Тендер Prozorro UA-2024-11-26-018889-a
Завершена
464 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 320.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 320.00 UAH
Період уточнення:
26.11.2024 20:46 - 01.12.2024 00:00
Відповідь надана
Не вірна одиниця виміру
Номер:
49798b71f6c44b43a50d4e6f7dfe0b27
Дата опублікування:
26.11.2024 21:42
Опис:
На майданчику вказана кількість у м³
Відповідь:
дякуємо за уважність, уже виправлено вимір
Дата відповіді:
27.11.2024 21:52