• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (паливна гранула)

Оголошено тендер

464 000.00 UAH
Номер: 285b1e76db8b4a8c9d6d752689e1f442
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-26-022970-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 464 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (паливна гранула)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 26.11.2024 20:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума464 000.00 UAH