-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо (паливна гранула)
Тендер Prozorro UA-2024-11-26-018889-a
Завершена
464 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 320.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 320.00 UAH
Номер:
47022a9b8e384191b21e16c72639c388
Внутрішній номер закупівлі:
23411849
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-26-018889-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189297
-
Адреса:
35715, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Рівненський район, село Урвенна,, ВУЛИЦЯ ЗАМКОВА, будинок 53-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Самчук +380365257054 urvennapni@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
464 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.11.2024 20:46 - 01.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2024 20:46 - 04.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
04.12.2024 00:00 - 07.12.2024 16:04
Період завантаження договору:
13.12.2024 00:00 - 23.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴464 000.00 09110000-3 Тверде паливо (паливна гранула)