-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Брикети паливні з лушпиння соняшника
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-012757-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями)
Завершена
76 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 382.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 382.50 UAH
Період уточнення:
25.11.2024 15:01 - 30.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим